Экзамены

Расклад правядзення кансультацый

па вучэбных прадметах, па якіх праводзяцца выпускныя экзамены

па завяршэнні навучання і выхавання на

ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі 

Прадмет

Дата

Час  правядзення

Настаўнік

Кабінет

беларуская мова

01.06

16.00

Веляшкевіч Л.Л.

14

руская мова

03.06

10.00

Веляшкевіч Н.У.

14

матэматыка

07.06

10.00

Хрушчынскі С.В.

14

 

Расклад правядзення кансультацый

па вучэбных прадметах, па якіх праводзяцца выпускныя экзамены

па завяршэнні навучання і выхавання на

ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі 

Прадмет

Дата

Час  правядзення

Настаўнік

Кабінет

беларуская мова (павышаны ўзровень)

02.06

12.00

Цернавая В.А.

19

беларуская мова (базавы ўзровень)

05.06

18.00

Цернавая В.А.

19

матэматыка

31.05

13.00

Хрушчынскі С.В.

20

англійская мова

04.06

10.00

Клімавец Н.І.

9

гісторыя Беларусі

08.06

10.00

Трухановіч А.М.

15

 

 

Расклад

выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе 

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

2 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

14

4 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме

(дыктант)

14

8 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

14

 

 

Расклад

выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе 

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

20

3 чэрвеня

9.00

беларуская мова

(павышаны ўзровень)

у пісьмовай форме (пераказ)

20

5 чэрвеня

9.00

англійская мова

у вуснай форме

20

7 чэрвеня

 

9.00

беларуская мова

(базавы ўзровень)

у пісьмовай форме (пераказ)

20

9 чэрвеня

9.00

гісторыя

у вуснай форме

15

 

 

Расклад правядзення кансультацый

па вучэбных прадметах па падрыхтоўцы да ЦТ 

Прадмет

Дата

Пачатак  правядзення

Настаўнік

Кол-сць вучняў

Кабінет

беларуская мова

11.06

12.06

14.06

15.06

12.06

12.00

11.00

11.00

Цернавая В.А.

4

19

руская мова

11.06

12.06

14.06

15.06

11.06

10.00

10.00

10.00

Веляшкевіч Л.Л.

1

11

матэматыка

12.06

14.06

15.06

11.00

10.00

12.00

Хрушчынскі С.В.

1

20

грамадазнаўства

12.06

14.06

15.06

10.00

12.00

12.00

Трухановіч А.М.

1

15

англійская мова

12.06

14.06

15.06

11.00

10.00

10.00

Клімавец Н.І.

1

9

біялогія

11.06

12.06

14.06

10.06

09.00

14.00

Галавач І.П.

4

14

хімія

12.06

14.06

15.06

10.00

12.00

10.00

Казакевіч В.М.

1

18

гісторыя Беларусі

11.06

12.06

14.06

15.06

13.00

11.00

09.00

09.00

Трухановіч А.М.

1

15