Расписание факультативов и кружков

Расклад
факультатыўных заняткаў
на I паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

Дзень тыдня

№ п/п

Назва факультатыву

Час прав.

Клас

Прозвішча, ініцыялы настаўніка

№ каб.

Панядзелак

1.

Камунікатыўная граматыка

14.10-14.55

7

Клімавец Н.І.

9

2.

Алгебра вучыць разважаць

14.10-14.55

7

Паўляцова Т.А.

8

3.

Алгебра вучыць разважаць

15.05-15.50

8

Карповіч В.І.

19

4.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

15.05-15.50

8

Хрушчынская Ю.В.

17

5.

Алгебра вучыць разважаць

16.00-16.45

10

Карповіч В.І.

11

Аўторак

6.

Школа маленькіх чараўнікоў

13.10-13.55

1

Цандо Н.С.

1

7.

Уводзіны ў інфарматыку

15.05-15.50

5

Паўляцова Т.А.

8

8.

Сакрэты словазмянення, слова-і формаўтварэння

15.05-15.50

6

Прыка Т.І.

13

9.

Свет культурных раслін

9.00-9.45

7

Акостка А.П.

18

10.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

9.00-9.45

7

Хрушчынская Ю.В.

9

Серада

11.

Путешествие в мир сказки

13.10-13.55

3

Чурыла І.Я.

2

12.

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

9.00-9.45

5

Якімовіч В.В.

16

13.

Алгебра вучыць разважаць

16.00-16.45

11

Хрушчынскі С.В.

12

Чацвер

14.

Школа маленькіх творцаў і фантазёраў

13.10-13.55

2

Драчова Г.А.

3

15.

Путешествие в мир сказкиі

13.10-13.55

4

Бакунец С.М.

4

16.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

15.05-15.50

6

Хрушчынская Ю.В.

13

17.

Прафесія маёй мары

16.00-16.45

9

Хрушчынская Ю.В.

14

Пятніца

18.

Уводзіны ў свет замежнай мовы

13.10-13.55

2

Агіевіч І.В.

3

19.

Алгебра вучыць разважаць

15.05-15.50

9

Хрушчынскі С.В.

14

Субота

20.

Секреты синтаксиса и пунктуации

9.00-9.45

9

Веляшкевіч Н.У.

14

21.

Складаны сказ без складанасці

10.00-10.45

9

Веляшкевіч Л.Л.

14

22.

Хімія неметалаў і жыццё

11.00-11.45

9

Акостка А.П.

18

23.

Абагульняльны курс па бяілогіі

9.00-9.45

10

Галавач І.П.

11

24.

Дзівосны свет арганічных рэчываў

10.00-10.45

10

Акостка А.П.

18

25.

Ад БССР да РБ: выбар шляхоў развіцця

9.00-9.45

11

Трухановіч А.М.

15

26.

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

10.00-10.45

11

Цернавая В.А.

12

 

 

Графік работы
гурткоў дзяржаўнай установы адукацыі “Хорская сярэдняя школа”
на І паўгоддзе 2020/2021 н.г.

№ п/п

Назва гуртка

Кіраўнік

Дзень

правядзення

Пачатак работы,

№ каб.

1.

“Юны тэнісіст”

Цандо А.У.

Панядзелак

16.05-16-50

спартыўная зала

2.

“Фантазія ў колерах і фарбах”

Цернавая В.А.

Панядзелак

14.50-15-35

№ 19

3.

“Што? Дзе? Калі?”

Веляшкевіч Н.У.

Панядзелак

15.15-16.00

№ 13

4.

“Сам сабе рэжысёр”

Хрушчынскі С.В.

Аўторак

19.00-20.30

№8

5.

“Юны даследчык”

Бакунец С.М.

Серада

13.55-14.40

№ 4

Пятніца

13.55-14.40

№ 4

6.

“Валейбол-любімая гульня”

Цандо А.У.

Чацвер

16.00-16.45

спартыўная зала

7.

“Спатрыўны калейдаскоп”

Цандо А.У.

16.45-17.30

спартыўная зала

8.

“Папяровая фантазія”

Чурыла І.Я.

Чацвер

13.55-14.40

№ 2

9.

“Каламбур”

Трухановіч А.М.

Чацвер

17.30-18.15

№15

10.

“Ментальная матэматыка”

Якімовіч В.В.

Пятніца

14.50-15.35

№ 16

11.

“Хуткі мяч”

Цандо А.У.

Пятніца

15.40-16.25

спартыўная зала

12.

“Меткі стралок”

Цандо А.У.

Субота

10.00-10.45

спартыўная зала

13.

“Тэатральны”

Прыка Т.І.

Субота

09.00-10.30

№ 13