Планы работы

План работы
ў 6-ты дзень
на III чвэрць 2020/2021 н.г.

Дата правядз.

Змест работы

Удзельнікі

Арганізатары

Студзень

16.01.

Віктарына “У краіне АБВГДэйка”.

 

Забаўляльная праграма “Падарожжа ў Навагоднюю казку”.

 

Кансультацыя для бацькоў “Пераходны ўзрост: 5 парад бацькам”.

 

5-7 кл.

 

 

2-4 кл.

Хрушчынская Ю.В.

 

Цандо Н.С.

 

 

 

Педагог-псіхолаг

23.01.

Конкурсная праграмма “Зімовыя сюжэты”.

 

Забаўляльная праграмма “Шчастлівы выпадак”.

 

Падрыхтоўка да ўдзелу у турніры “Што?Дзе?Калі?”

 

Кансультацыя для бацькоў падлеткаў дэвіянтных паводзін.

 

2 – 4 кл.

 

 

5-7кл.

 

 

9-11 кл.

Бакунец С.М.

 

 

Хрушчынская Ю.В.

 

Веляшкевіч Н.У.

 

 

СППС

30.01.

Інтэлектуальная гульня “Каляровы рынг”.

 

Турнір школы па валейболу.

 

Традыцыі і святы: “Таццянін дзень”.

Работа у кніжнай бальніцы.

 

Рэйд “Вольны час падлетка”

5 - 7

 

 

8 - 11

 

2- 4

 

5,6

Клімавец Н.І.

 

 

Цандо А.У.

 

Драчова Г.А.

 

Прыка Л.М.

 

СППС

Люты

06.02.

 

 

Танцавальны марафон “Сто дарог - адна твая”.

 

Да Дня юнага героя – антыфашыста. Завочнае падарожжа “ Старонкі гісторыі”

 

Акцыя “Дапаможам птушкам у зімкку”

 

Экскурсія ў краязнаўчы музей г.Давыд -Гарадка.

 

8 – 11 кл.

 

 

5 – 7 кл.

 

 

2-4 кл.

 

 

5-8 кл.

Трухановіч А.М.

 

 

Хрушчынская Ю.В.

 

 

Цандо Н.С.

 

 

Якімовіч В.В.

13.02.

Конкурсная праграма “Усе прафесіі патрэбны”.

 

 Віктарына “На вясёлым дыване самалёце”

 

Падрыхтоўка работ да раённага конкурса  “Выратавальнікі вачамі дзяцей”.

 

Удзел у акцыі “Дапаможам птушкам”.

 

 

Кансультацыя для бацькоў ( па запыту).

 2 – 4 кл.

 

 

5 – 7 кл.

 

 

5 - 10кл.

 

 

Члены экалаг. гуртка

 

 

 

 

Бакунец С.М.

 

 

Цернавая В.А.

 

 

Хрушчынская Ю.В.

 

Настаўнікі біялогіі

 

 

 

СППС

20.02

Конкурсна-забаўляльная праграма “Вяселы экспрэс.”

 

Эрудыт-лато.

 

 

Кансультацыя для бацькоў сямей СНС.

2 – 4 кл.

 

 

5-7 кл.

Драчова Г.А.

 

 

Галавач І.П.

 

 

Педагог-псіхолаг

27.02

Святочная праграма “Рыцарскі турнір”

 

“А ну-ка, хлопцы!” (спартыўнае  свята).

“Падарожжа ў казачную краіну”.

 

Развіваючы занятак для вучняў 7 класаў “Вучымся супрацоўнічаць”.

8 - 11 кл.

 

 

5– 7 кл.

 

2-4 кл.

 

7 кл.

Якімовіч В.В.

 

 

Клімавец Н.І.

 

Прыка Л.М.

 

Мамайка Т.М.

 

Сакавік

06.03

Творчая майстэрня “Чароўныя нажнічкі”. йстэрня "ая Дню жанчынкласаў "                                                                                     

 

Конкурсная праграма “На парозе вясна”

 

Правядзенне працоўнай акцыі па збору другаснай сыравіны

“Наша піянерская праца табе, Айчына!”

 

Падрыхтоўка да акцыі “Віншавальная” і святочнага канцэрта.

 

4 - 6 кл.

 

 

2 – 4 кл.

 

 

5 - 11 кл.

 

 

 

 

 

5 - 8 кл.

Педагог-арганізатар

 

Цандо Н.С.

 

 

Кл.кіраўнікі

Хрушчынская Ю.В.

 

 

 

Класныя кіраўнікі

13.03.

Дыска - марафон .

 

Забаўляльная  праграма “Вясёлыя дзяўчаты ”.

 

На старт выклікае спартландыя.

2 - 4 кл.

 

8 - 11 кл.

 

 

5 - 7 кл.

Бакунец С.М.

 

Веляшкевіч Н.У.

 

 

Цернавая В.А.

 

20.03.

Спартыўнае свята “Падтрымай здароўе спортам - пражыві да ста  гадоў”.

 

 

Забаўляльная  праграма “На вясёлай хвалі”

 

“Літаратурны марафон”.

 

 

Рэйд “Сям я”

2 - 4 кл.

 

 

 

 

8 -11 кл.

 

 

5 - 7 кл.

 

 

Драчова Г.А.

 

 

 

 

Хрушчынская Ю.В.

 

Веляшкевіч Н.У.

Цернавая В.А.

 

СППС

27.03.

Літаратурная віктарына “Успомнім казку разам”.

 

Конкурсная праграма “Усе прафесіі патрэбны”.

 

Рэйд “Падлетак”.

2 - 4 кл.

 

 

5 - 7 кл.

Бібліятэкар

 

 

Галавач І.П.

 

 

СППС

План работы
ў 6-ты дзень
на II чвэрць 2020/2021 н.г.

Дата правядз.

Змест работы

Удзельнікі

Арганізатары

ЛІСТАПАД

14.11.

“Экалагічнае асарці”

 

Творчая майстэрня “Палёт фантазіі і натхнення”

 

Літаратурны рынг “Даведайся. Прачытай. Перамажы”

 

3-4 кл.

 

11 кл.

 

 

5-7 кл.

 

 

Чурыла І.Я.

 

Трухановіч А.М.

 

Прыка Л.М.

 

 

 

21.11.

 

Вясёлыя старты

 

Гульнявая праграма “Піянерскі калейдаскоп”

 

Удзел у раённых прадметных алімпіядах

 

Рэйд “Падлетак”

 

 

 

2-4 кл.

 

5,7 кл.

 

 

9-11 кл.

 

 

Драчова Г.А.

 

Хрушчынская Ю.В.

 

Настаўнікі прадметнікі

 

СППС

28.11

Забаўляльная праграма “Тайны марскіх глыбінь”

 

Конкурсная праграма “Усе прафесіі патрэбны”.

 

Інтэлектуальнае шоу “Шчаслівы выпадак”.

 

Гутарка “Крымінальная і адміністратыўная адказнасць непаўналетніх”

 

5-7 кл.

 

 

2-4 кл.

 

 

9 кл.

 

 

9-11 кл. (выбарачна)

Якімовіч В.В.

 

 

Чурыла І.Я.

 

 

Галавач І.П.

 

 

СППС

 

СНЕЖАНЬ

05.12.

Адкрыццё майстэрні Дзеда Мароза.

 

Падарожжа па старонках піянерскіх часопісаў і газет.

 

КТС “Новы год да нас імчыць”

 

Кансультацыя для бацькоў (па запыце)

1-4 кл.

 

 

5,6 кл.

 

 

7,8 кл.

 

 

8-11 кл.

Бакунец С.М.

 

 

Хрушчынская Ю.В.

 

Клімавец Н.І.

 

 

СППС

 

12.12.

Распрацоўка сцэнарыя да Навагодняга ранішніка.

 

Спартыўная праграма “Быць здаровым – гэта здорава”

 

Інтэлектуальная гульня “Слабое звяно”

 

Рэйд “Сям’я”

3,4 кл.

 

 

5-7 кл.

 

 

8,9 кл.

 

 

 

Педагог-арганізатар

 

Прыка Т.І.

 

 

Цернавая В.А.

 

 

СППС

19.12.

Завочнае падарожжа “Як святкуюць Новы год у свеце”

Лато - любімая гульня

 

Кансультацыя для бацькоў, дзеці якіх схільны да правапарушэнняў (па запыце)

 

Падрыхтоўка навагодніх ранішнікаў.

5-7 кл.

 

 

2-4 кл.

 

 

 

 

 

 

4,7,11 кл.

Хрушчынская Ю.В.

 

Драчова Г.А.

 

Педагог-псіхолаг

 

 

 

Кл.кіраўнікі

Пед.арганізатар

План работы
ў 6-ты дзень
на I чвэрць 2020/2021 н.г.

Дата правядз.

Змест работы

Удзельнікі

Арганізатары

Верасень

05.09.

Літаратурная віктарына, прысвечаная Дню беларускага пісьменства.

5 –7 кл.

Педагог – арганізатар

Прыка Т.І.

Круглы стол для вучняў 5 кл. “Школьная матывацыя”

5 кл.

Педагог-псіхолаг

Якімовіч В.В.

Паседжанне школьнага актыва грамадскіх аб’яднанняў

5 – 11 кл.

Хрушчынская Ю.В.

12.09.

Акцыя добрых спраў.

5 – 8 кл.

Хрушчынская Ю.В.

Педагог-арганізатар

Збор піянерскай дружыны ім. Ю.А. Гагарына, прысвечаны 30-годдзю ўтварэння БРПА.

5-8 кл.

Кл.кіраўнікі

Вас выклікае спартландыя.

 

2 – 4 кл.

19.09.

Конкурсная праграма “Разам весела крочыць”

2 – 4 кл.

Бакунец С.М.

Працоўны дэсант па збору другаснай сыравіны.

5 – 11 кл.

Педагог-арганізатар

Кл.кіраўнікі

Правядзенне рэйда “Падлетак”.

 

СППС

26.09.

Забаўляльная праграма “Вясёлы экспрэс”

2 – 4 кл.

Драчова Г.А.

Матэматычная спартландыя.

5 – 8 кл.

Якімовіч В.В.

Кансультацыя па запыце для бацькоў

 

Педагог-псіхолаг

Падрыхтоўка святочнай праграмы да Дня настаўніка

5-11 кл.

Хрушчынская Ю.В.

Кастрычнік

03.10.

Работа “Кніжнай бальніцы”

3–5 кл.

Прыка Л.М.

Дзень здароў’я “Вясёлыя старты”

2 – 4 кл.

Чурыла І.Я.

Рэйд “Вольны час падлетка”.

 

СППС, кл.кіраўнікі

Аперацыя “Віншавальная” (уручэнне віншавальных паштовак настаўнікам-пенсіянерам)

8 – 11 кл.

 

Педагог-арганізатар

 

10.10.

Інтэлектуальная гульня “Правер свае веды”.

5 – 7 кл.

Клімавец Н.І.

Акцыя, прысвечаная Дню Маці (выраб сувеніраў)

2 – 4 кл.

Бакунец С.М.

Работа кансультацыйнага пункта “Мой выбар – жыць з пазітывам”.

7 – 11 кл.

Мамайка Т.М.

Забаўляльная праграма “Восеньская мазаіка”

5-7 кл.

Прыка Т.І.

17.10.

“Акцябрацкая зорачка гары” (свята-прыём у акцябраты)

2,7 кл.

Хрушчынская Ю.В.

Кансультацыя для бацькоў вольны час падлетка.

 

СППС

Гульнявая праграма “Экалагічнае асарці”

2-4 кл.

Чурыла І.Я.

Акцыя па збору другаснай сыравіны

5 - 11 кл.

Педагог-арганізатар

24.10.

Забаўляльная праграма “Цуды восеньскай казкі”

8 – 11 кл.

Веляшкевіч Н.У.

Пазнаваўчая віктарына “У краіне мульці-пульці”.

2- 4 кл.

Драчова Г.А.

Гутарка з элементамі трэнінга “Упэўненасць як стыль жыцця”

 

Педагог-псіхолаг

31.10.

Літаратурная віктарына “Па старонках любімых кніг”

2 – 4 кл.

Бакунец С.М.

Конкурсная праграма “Лёгка на сэрцы ад песні вясёлай”

5 – 7 кл.

Клімавец Н.І.

Танцавальны марафон

8 – 11 кл.

Цернавая В.А.

Рэйд “Падлетак”

 

СППС