Расписание факультативов и кружков

Расклад факультатыўных заняткаў

на І паўгоддзе

2021/2022 навучальнага года

 

Дзень тыдня

№ п/п

Назва факультатыву

час прав.

Клас

Прозвішча,ініцыялы настаўніка

№ каб.

ПАНЯДЗЕЛАК

1

Школа маленькіх творцаў і фантазёраў

 

13.30-14.15

2

Цандо Н.С.

1

2

Путешествие в мир сказки

 

13.30-14.15

3

Драчова Г.А.

3

3

У краіне цудоўнай хіміі

 

15.35-16.20

7

Казакевіч В.М.

18

АЎТОРАК

4

Мой край

 

13.05-13.50

1

Бакунец С.М.

4

5

Уводзіны ў свет замежнай мовы

 

13.05-13.50

2

Барысік Ю.А.

1

6

Уводзіны ў інфарматыку

 

15.15-16.00

5

Паўляцова Т.А.

8

7

Практыкум па маўленчых зносінах

 

15.15-16.00

9

Барысік Ю.А.

12

8

Дзівосны свет арганічных рэчываў

 

16.20-17.05

10

Казакевіч В.М.

18

СЕРАДА

9

Путешествие в мир сказки

 

14.10-14.55

4

Чурыла І.Я.

2

10

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

 

14.10-14.55

6

Ярошык Н.М.

10

11

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

 

15.15-16.00

7

Ярошык Н.М.

13

12

Культура маўленчых зносін

 

15.15-16.00

8

Барысік Ю.А.

9

13

Дапытлівым пра таямніцы рэчыва

 

 

15.15-16.00

8

Казакевіч В.М.

18

14

Працягваем адкрываць таямніцы рэчыва

9.00-9.45

9

Казакевіч В.М.

18

15

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

9.00-9.45

9

Ярошык Н.М.

12

16

Лексіка-граматычны практыкум

 

16.20-17.05

11

Барысік Ю.А.

11

ЧАЦВЕР

17

Мая Айчына

 

 

15.15-16.00

5

Хрушчынская Ю.В.

 

ПЯТНІЦА

18

Кладовая слов русского языка

14.10-14.55

5

Веляшкевіч Н.У.

 

19

Сакрэты словазмянення, слова-і формаўтварэння

14.10-14.55

6

Прыка Т.І.

10

20

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

15.15-16.00

8

Ярошык Н.М.

12

СУБОТА

21

Секреты синтаксиса и пунктуации

9.00-9.45

9

Цернавая В.А.

12

22

Складаны сказ без складанасці

10.00-10.45

9

Прыка Т.І.

13

23

Абагульняльны курс па біялогіі

9.00-9.45

10

Галавач І.П.

14

24

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

9.00-9.45

11

 

Прыка Т.І.

 

13

25

Абагульняльны курс па біялогіі

10.00-10.45

11

Галавач І.П.

11

26

Ад БССР да РБ: выбар шляхоў развіцця

11.00-11.45

11

Трухановіч А.М.

15

27

Абагульняльны факультатыўны курс

10.00-10.45

11

Трухановіч А.М.

15

Графік работы
гурткоў дзяржаўнай установы адукацыі “Хорская сярэдняя школа”
на ІІ паўгоддзе 2020/2021 н.г.

№ п/п

Назва гуртка

Кіраўнік

Дзень

правядзення

Пачатак работы,

№ каб.

1.

“Юны тэнісіст”

Цандо А.У.

Панядзелак

16.05-16-50

спартыўная зала

2.

“Фантазія ў колерах і фарбах”

Цернавая В.А.

Панядзелак

14.50-15-35

№ 19

3.

“Што? Дзе? Калі?”

Веляшкевіч Н.У.

Панядзелак

15.15-16.00

№ 13

4.

“Сам сабе рэжысёр”

Хрушчынскі С.В.

Аўторак

19.00-20.30

№8

5.

“Юны даследчык”

Бакунец С.М.

Серада

13.55-14.40

№ 4

Пятніца

13.55-14.40

№ 4

6.

“Валейбол-любімая гульня”

Цандо А.У.

Чацвер

16.00-16.45

спартыўная зала

7.

“Спатрыўны калейдаскоп”

Цандо А.У.

16.45-17.30

спартыўная зала

8.

“Папяровая фантазія”

Чурыла І.Я.

Чацвер

13.55-14.40

№ 2

9.

“Каламбур”

Трухановіч А.М.

Чацвер

17.30-18.15

№15

10.

“Ментальная матэматыка”

Якімовіч В.В.

Пятніца

14.50-15.35

№ 16

11.

“Хуткі мяч”

Цандо А.У.

Пятніца

15.40-16.25

спартыўная зала

12.

“Меткі стралок”

Цандо А.У.

Субота

10.00-10.45

спартыўная зала

13.

“Тэатральны”

Прыка Т.І.

Субота

09.00-10.30

№ 13