Каникулы

План мерапрыемстваў на восеньскія канікулы

2021/2022 нав.год

 

Плануемыя мерапрыемствы

Клас

Дата

Час і месца правядзення

Адказныя

1.

Работа гурткоў па плану

4 – 10

02.11-

06.11

Па плану

Педагогі дадат. адукацыі

2.

Гульнявая праграма “Сустрэча з казкай”

1

01.11

10.00-11.00

1 паверх

каб. № 4

Бакунец С.М.

3.

Экскурсія ў школьны краязнаўчы музей

3

02.11

11.00

Драчова Г.А.

4.

Літаратурная віктарына

5-7

03.11

10.30-11.30

2 паверх

каб. № 13

Прыка Т.І.

5.

Забаўляльная праграма “Вясёлыя рытмы”

1-4

03.11

10.00-11.00

1 паверх

Класныя кіраўнікі

6.

Гадзіна творчасці “Свет нашых захапленняў”

5-7

03.11

10.00-11.00

2 паверх

 

Хрушчынская Ю.В.

Якімовіч В.В.

7.

Спаборніцтвы па валейболу

9 – 11

04.11

10.00-12.00

Спартыўная зала

Цандо А.У.

8.

Фотакалаж “Самы родны сэрцу куток”

9

04.11

12.00-13.00

 

каб. № 12

 

Цернавая В.А.

9.

Забаўляльная праграма “Забытыя беларускія народныя гульні”

 

1-4

04.11

11.00-12.00

Спартыўная зала

Вых. ГПД

Цандо Н.С.

10.

Круглы стол “Закон, па якім ты жывеш”

5

04.11

10.00-11.00

каб.№ 13а

 

Трухановіч А.М.

11.

Конкурс дзіцячай творчасці “Краскі восені”

1-4

05.11

11.00-12.00

 

каб. № 2

Чурыла І.Я.

12.

Добраўпарадкаванне тэрыторыі школы, вакол помніка

7 – 10

05.11

 

10.00-11.00

Класныя кіраўнікі

Хрушчынская Ю.В.

13.

Завочнае падарожжа

“Кніга – таямніца, кніга – скарб, кніга – лепшы сябар”

5,6

05.11

10.00-11.00

3 паверх

 

Прыка Л.М.

14.

Круглы стол “Бяспека школьнікаў у сетцы Інтэрнэт”

8

06.11

10.00-11.00

 

каб. № 9

Клімавец Н.І.

16.

Забаўляльная праграма “Нашы любімыя забавы”

9,10

06.11

10.00-11.00

3 паверх

 

Галавач І.П.

 

 

 

Нам.дырэктара па ВР                                                  Н.М.Раманчык

План мерапрыемстваў на зімовыя канікулы 2020/2021 навучальны год

Змест работы

Клас

Дата

Час і месца правядзення

Адказныя

1.

Работа гурткоў

2– 11

25.12-10.01

па плану

Кір. гурткоў

2.

Навагодняе прадстаўленне “Цуды ля ёлкі”

6

26.12

№ 13

Прыка Т.І.

3.

Работа школьнага лагера “Снегавічок”

1-5

28.12

9.00-15.30

1 паверх № 5

Бакунец С.М.

Чурыла І.Я.

4.

КВЭСТ “Таямніцы Новага года”

8-10

28.12

10.00

фае 3 паверха

Галавач І.П.

5.

Работа школьнага лагера “Снегавічок”

1-5

29.12

9.00-15.30

1 паверх № 5

Бакунец С.М.

Чурыла І.Я.

6.

Навагодній КВЭСТ “У пошуках скарбаў”

8

29.12

11.00

№19

Цернавая В.А.

7.

Навагодні турнір “Пяты элемент”

7

30.12.

10.00

№ 9

Клімавец Н.І.

8.

Спаборніцтва па піянерболу

7 – 9

30.12

10.00

Спартыўная зала

Цандо А.У.

9.

Работа школьнага лагера “Снегавічок”

1-5

30.12

9.00-15.30

1 паверх № 5

Бакунец С.М.

Чурыла І.Я.

10.

Экалагічная аперацыя “Папоўнім кармушкі”.

5 – 7

25.12-09.01

Школьны двор

Кл. кір.

11.

Работа школьнага лагера “Снегавічок”

1-5

31.12

9.00-15.30

1 паверх № 5

Бакунец С.М.

Чурыла І.Я.

12.

Гульнявая праграма “Раз мароз, два мароз”

5,6

31.01

10.00

піянерскі пакой

Хрушчынская Ю.В.

13.

Работа школьнага лагера “Снегавічок”

1-5

04.01

9.00-15.30

1 паверх № 5

Бакунец С.М.

Чурыла І.Я.

14.

КТС “Калядны падарунак”

6

04.01

10.00

2 паверх

каб. № 13

Прыка Т.І.

15.

Гульня “Ёсць кантакт”

8

04.01

10.00

3 паверх

каб. № 19

Цернавая В.А.

16.

Анлайн-віктарына “Як сустракаюць Новы год людзі ўсіх зямных шырот”

7

05.01

10.00

2 паверх

каб. № 9

Клімавец Н.І.

17.

Работа школьнага лагера “Снегавічок”

1-5

05.01

9.00-15.30

1 паверх № 5

Бакунец С.М.

Чурыла І.Я.

18.

Конкурс малюнкаў “Які цудоўны гэты свет”

5,6

06.01

10.00

каб. № 16

Якімовіч В.В.

19.

Анлайн прагляд і абмеркаванне навагодніх фільмаў

11 кл.

06.01

10.00

каб. № 12

Трухановіч А.М.

20.

Віктарына “Калядны серпанцін”

4,5

06.01

10.00

піянерскі пакой

Хрушчынская Ю.В.

21.

Падарожжа па казачнай краіне

2-4

08.01

10.00

бібліятэка

Прыка Л.М.

22.

Музычная праграма “Калядная містэрыя”

7-9

08.01

10.00

№ 14

Галавач І.П.

Цернавая В.А.

23.

Кансультацыя для вучняў “Выбар прафесіі”

9,11

09.01

09.00

1 паверх кабінет псіхолага

Мамайка Т.М.

24.

Забаўляльная праграма “Палярны экспрэс”

10

09.01

10.00

каб. № 11

Веляшкевіч Н.У.

ПЛАН РАБОТЫ
НА ВОСЕНЬСКІЯ
КАНІКУЛЫ
(01.11.2020 – 08.11.2020)

Плануемыя мерапрыемствы

Клас

Дата

Час і месца правядзення

Адказныя

1.

Работа гурткоў па плану

4 – 10

02.11

06.11

Па плану

Педагогі дадат. адукацыі

2.

Гульнявая праграма “Сустрэча з казкай”

1

02.11

10.00-11.00

1 паверх

каб. № 1

Цандо Н.С.

3.

Экскурсія ў школьны краязнаўчы музей

2

02.11

11.00

Галавач І.П.

4.

Літаратурная віктарына

5-7

03.11

10.30-11.30

3 паверх

каб. № 19

Цернавая В.А.

5.

Забаўляльная праграма “Вясёлыя рытмы”

1-4

03.11

10.00-11.00

1 паверх

Класныя кіраўнікі

6.

Гадзіна творчасці “Свет нашых захапленняў”

5-7

03.11

10.00-11.00

2 паверх

Хрушчынская Ю.В.

7.

Спаборніцтвы па валейболу

9 – 11

04.11

10.00-12.00

Спартыўная зала

Цандо А.У.

8.

Квэст “Сакрэты геаграфіі”

9

04.11

12.00-13.00

3 паверх

каб. № 14

Галавач І.П.

9.

Забаўляльная праграма “Забытыя беларускія народныя гульні”

2-4

04.11

11.00-12.00

Спартыўная зала

Вых. ГПД

10.

Круглы стол “Закон, па якому ты жывеш”

5

04.11

10.00-11.00

3 паверх

Прыка Л.М.

11.

Конкурс дзіцячай творчасці “Фарбы восені”

1-4

05.11

10.00-11.00

1 паверх

каб. № 4

Драчова Г.А.

12.

Добраўпарадкаванне тэрыторыі школы, вакол помніка

7 – 11

06.11

10.00-11.00

Класныя кіраўнікі

13.

Завочнае падарожжа

“Кніга – таямніца, кніга – скарб, кніга – лепшы сябар”

5-8

05.11

10.00-11.00

3 паверх

Прыка Л.М.

14.

Акцыя “Будзьце асцярожныя” (раздача буклетаў, памятак)

9-11

05.11

10.00-11.00

 

Хрушчынская Ю.В.

15.

Забаўляльная праграма “Нашы любімыя забавы”

3

06.11

10.00-11.00

1 паверх

каб. № 2

Чурыла І.Я.

16.

Выстава малюнкаў “Падарожжа ў краіну здароўя”

1-4

06.11

10.00-12.00

2 аверх

Класныя кіраўнікі